1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. KADER EROL
Uzaktan Eğitim 3
DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-102
ETP101
Genel Matematik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-101
ÖÇT002
Ölçme Tekniği
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH TULUMBACI
Elektronik Lab.
09.30 - 10.20 2 YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. KADER EROL
Uzaktan Eğitim 3
DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-102
ETP101
Genel Matematik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-101
ÖÇT002
Ölçme Tekniği
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH TULUMBACI
Elektronik Lab.
10.30 - 11.20 3 DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-102
ETP101
Genel Matematik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-101
ÖÇT002
Ölçme Tekniği
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH TULUMBACI
Elektronik Lab.
11.30 - 12.20 4 DAD003
Doğru Akım Devre Analizi
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-102
ETP101
Genel Matematik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-101
ÖÇT002
Ölçme Tekniği
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH TULUMBACI
Elektronik Lab.
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. HATİCE BAYRAKTAR
Uzaktan Eğitim 1
SET001
Sayısal Elektronik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-102
İLŞ001
İletişim
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. ÖZGE HABİBOĞLU
A-206
ETP105
Elektronik Meslek Bilgisi ve Güvenlik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-103
14.30 - 15.20 7 ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. HATİCE BAYRAKTAR
Uzaktan Eğitim 1
SET001
Sayısal Elektronik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-102
İLŞ001
İletişim
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. ÖZGE HABİBOĞLU
A-206
ETP105
Elektronik Meslek Bilgisi ve Güvenlik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-103
15.30 - 16.20 8 TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. KEVSER SELVİ
Uzaktan Eğitim 2
BİT002
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH TULUMBACI
Bilgisayar Lab. I
SET001
Sayısal Elektronik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-102
ETP105
Elektronik Meslek Bilgisi ve Güvenlik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-103
16.30 - 17.20 9 TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. KEVSER SELVİ
Uzaktan Eğitim 2
BİT002
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH TULUMBACI
Bilgisayar Lab. I
SET001
Sayısal Elektronik
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-102

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 GET002
Güç Elektroniği
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Elektronik Lab.
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Bilgisayar Lab. I
09.30 - 10.20 2 GET002
Güç Elektroniği
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Elektronik Lab.
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Bilgisayar Lab. I
ETP302
Kontrol Sistemleri
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-102
10.30 - 11.20 3 GET002
Güç Elektroniği
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Elektronik Lab.
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Bilgisayar Lab. I
ETP302
Kontrol Sistemleri
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-102
11.30 - 12.20 4 GET002
Güç Elektroniği
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Elektronik Lab.
MKD001
Mikrodenetleyiciler
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Bilgisayar Lab. I
ETP302
Kontrol Sistemleri
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
B-102
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 SNT003
Sensörler ve Tranduserler
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Elektronik Lab.
ETP301
Elektronik II
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
Elektronik Lab.
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Bilgisayar Lab. I
SAT101
Sistem Analizi ve Tasarımı I
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH TULUMBACI
Elektronik Lab.
14.30 - 15.20 7 SNT003
Sensörler ve Tranduserler
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Elektronik Lab.
ETP301
Elektronik II
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
Elektronik Lab.
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Bilgisayar Lab. I
SAT101
Sistem Analizi ve Tasarımı I
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. FATİH TULUMBACI
Elektronik Lab.
15.30 - 16.20 8 SNT003
Sensörler ve Tranduserler
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Elektronik Lab.
ETP301
Elektronik II
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
Elektronik Lab.
BDÇ001
Bilgisayar Destekli Çizim
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. GÜRKAN MUTLU
Bilgisayar Lab. I
16.30 - 17.20 9 ETP301
Elektronik II
Çorlu M.Y.O.-El.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYŞE NİHAN BASMACI FİLİZ
Elektronik Lab.